Szukaj
Menu Menu
Logo Czachorowski Zdrowa Kuchnia
Koszyk
0
Koszyk

Kontakt

Formularz kontaktowy
Niepoprawna weryfikacja - reCAPTCHA.

Biuro
Lokalizacja
80-298 Gdańsk, Czaple 23

Link do lokalizacji w Google Maps (kliknij)

kontakt@czachorowski.com
tel.: 58 320 35 93
kom.: +58 503 109 358

Dział handlowy jaj
80-298 Gdańsk, Czaple 23

Dyrektor Handlowy

Barbara Malawska
b.malawska@czachorowski.com
kom.: 503 009 246

Kierownik handlowy

Grzegorz Buczek
g.buczek@czachorowski.com
kom.: 509 710 898

Przedstawiciele handlowi

Rafał Jasik
r.jasik@czachorowski.com
kom.: 501 741 940

Piotr Piszczek
piszczek@czachorowski.com
kom.: 501 460 001

Łukasz Doroszkiewicz
l.doroszkiewicz@czachorowski.com
kom.: 505 107 139

Dział wytłaczanek

Wytłaczanki detaliczne

Tomasz Lis
lis@czachorowski.com
kom. 509 761 721

Wytłaczanki transportowe

Marcin Mazella
marcin@czachorowski.com
kom. 501 891 888

Import – Export jaj

Magdalena Kacprzyk
m.kacprzyk@czachorowski.com
kom.: 503 009 236

Dział HoReCa

Przedstawiciele Handlowi ds. HoReCa

Marcin Madany
marcin.madany@czachorowski.com
kom.: 509 325 890

Joanna Marczuk
asia@czachorowski.com
kom.: 500 059 171

Dział księgowości

Karolina Radomska
biuro@czachorowski.com
tel.: 58 320 12 46
kom.: 503 009 261

Faktury, korekty

faktury@czachorowski.com
tel.: 58 320 35 93
kom.: 503 109 358

Dział finansów

Beata Różańska
beata.rozanska@czachorowski.com
kom.: 505 054 988

Windykacja

Łukasz Doroszkiewicz
l.doroszkiewicz@czachorowski.com
kom.: 505 107 139

Zakup jaj

Magdalena Kacprzyk
m.kacprzyk@czachorowski.com
kom.: 503 009 236

Dział kadr

Beata Cichoń
beata.cichon@czachorowski.com
tel.: 58 320 12 46

Marketing

Dyrektor d/s Marketingu

Olga Kulczyńska
dzial.handlowy@czachorowski.com
tel.: 58 320 35 93
kom.: 501 741 904

Dział Graficzny

Kierownik Działu Graficznego

Łukasz Balcerzak
grafik@czachorowski.com

Grafik

Natalia Różańska
natalia.rozanska@czachorowski.com

Transport

Specjalista ds. transportu i spedycji
Michał Kacprzyk
michal.kacprzyk@czachorowski.com
kom.: 516 132 552

Zamówienia Niemcy/Austria/Kraje Beneluxu

Dariusz Damps
dariuszdamps@czachorowski.com
kom.: +48 603 893 399
kom. (DE): +49 178 1723074 

Tymoteusz Piotrzkowski
wilhelm@czachorowski.com
kom.: +49 175 4733525

Dział reklamacji

Julia Jaroszyńska
julia@czachorowski.com
kom.: 505 114 223

Zakład pakowania jaj

Lokalizacja:
Czaple 23, 80-298 Gdańsk

magazyn@czachorowski.com
tel.: 58 684 85 33

Kinga Szalaty
kom.: 501 741 937

Renata Dejk
kom.: 503 009 243

Allegro
Dział Sprzedaży Opakowań Allegro / Erli

Agata Richert
eopakowania@czachorowski.com
kom. 503 461 189

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl