Czachorowski-kuchnia z JAJEM

KONTAKT

Biuro (faktury, zamówienia, korekty)
80-298 Gdańsk, Czaple 23

faktury@czachorowski.com

tel.: 58 320 35 93 kom.: 503 109 358
Dział handlowy
Lokalizacja

 80-298 Gdańsk, Czaple 23

   
       
Dyrektor Handlowy  
Barbara Malawska b.malawska@czachorowski.com kom.: 503 009 246  
       
Kierownik Handlowy  
Grzegorz Buczek g.buczek@czachorowski.com kom.: 509 710 898  
       
Przedstawiciele Handlowi  
Rafał Jasik r.jasik@czachorowski.com kom.: 501 741 940  
Karolina Augustyniak k.augustyniak@czachorowski.com kom.: 501 741 938  
Piotr Piszczek piszczek@czachorowski.com kom.: 501 460 001  
Łukasz Doroszkiewicz l.doroszkiewicz@czachorowski.com kom.: 509 710 899  
Rafał Witoszyński r.witoszynski@czachorowski.com kom.: 505 114 189  
       
Zakład pakowania jaj
80-298 Gdańsk, Czaple 23

magazyn@czachorowski.com

tel.: 58 684 85 33 kom.: 503 009 243
       
Kinga Szalaty kom.: 501 741 937    
Renata Dejk kom.: 503 009 243    
Maciej Kulczyński kom.: 503 009 243    
Marcin Kulczyński kom.: 503 009 243    
Dział finansów

Beata Różańska

 

Windykacja

Łukasz Doroszkiewicz

beata.rozanska@czachorowski.com

 

 

l.doroszkiewicz@czachorowski.com

kom.: 505 054 988

 

 

kom.: 505 107 139

 
Sprzedaż hurtowa wytłaczanek transportowych

 

     

Maciej Wrzeszcz

m.wrzeszcz@czachorowski.com

kom. 506 085 204

 

 

 

Sprzedaż hurtowa wytłaczanek detalicznych
Tomasz Lis

lis@czachorowski.com

tel.: 58 322 05 71 kom.: 509 761 721
Filia na Słowacji
NATURAL SLOV S.R.O.

Kosariska 42/192

900-42 Dunajska Luzna Slovakia
Hana Michalkova

michalkova.h@gmail.com 

kom.: +42 191 839 33 21  
Dział reklamacji
Natalia Zdanowska

natalia@czachorowski.com

kom.: 501 741 901  
FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY
zamawiam on-line !
DBAJĄC O NAJWYŻSZE STANDARDY
OTRZYMALIŚMY LICZNE WYRÓŻNIENIA